ANALIZA (18.07.)

20:45 Domaže – Balzan 3+(1.45 ) -

Prošli meč je Domžale dominirao većinskim dijelom utakmice, poveli su preko Ibričića da bi Balzan okrenuo, na 2:1 da bi Slovenci u drugom poluvremenu dali tri gola i tako preokrenuli rezultat na 3:4. Obje ekipe igraju stvarno otvoren nogomet, te da su zabili još neke prilike, vjerujem da je sve ulazilo, Domžale bi dale sigurno 6 golova, a Balzan barem još jedan. Igralo se kao je druga nizozemska liga, a nešto sam uvjeren da će to ponoviti i večeras. Balzan nema šta čekati treba im pobjeda od dva gola prednosti, te vjerujem da će se s toga otvoriti od prvog minuta, što bi dalo prostor slovencima koji svoje prilike itekako iskorištavaju, tako da očekujem barem jedan gol od Balzana koji je odigrao odličnu prvu utakmicu, te najmanje dva od Domažala. Pogotovo gledajući drugo poluvrijeme koje je bilo sa pregršt golova, čak četiri, po propuštenim prilikama mogli smo sigurno vidjeti još koji više. Tako da ako nastave u tom ritmu, nema sumnje da ovdje mogu podbaciti.

19:00 Zrinjski – Akademija Pandev 1&2+(1.95 ) +

Druga analiza je dvoboj Zrinjskog i Akademije Pandev, a moja oklada je pobjeda Zrinjskog bilo kojim rezultatom osim 1 0. U Mostaru vlada euforija i iščekivane Utrechta, jer pobjeda iz Makedonije od 0 3 im daje za pravo da se već sada nadaju toj utakmici, a ono što raduje je sama igra u toj prvoj utakmici, Zrinjski je odigrao u skladu onoga što sam pisao tada, da se radi o možda najjačem rosteru koji je neka BiH ekipa ikada imala na čelu sa strašnim trenerskim timom i očekujem od njih velike rezultate ove sezone te da danas u sjajnoj atmosferi dokažu svoj kvalitet i pošalju poruku Utrechtu kojem idu u goste idući četvrtak. Što se Akademije Pandev tiče, pokazali su da znaju igrati no fali im još puno iskustva i jednostavno nisu mogli parirati najtrofenijem BiH klubu.

Author: admin