ANALIZA (28.06.)

16:30 Tunis-Mali  1pol.X  (1.90 )+

Prvi tip je mec izmedju Tunisa i Malija.Ocekujem jedan izjednacen mec u kome nece biti golova u 1pol meca,jer realno gledano Mali ima 3 boda,te danas i sa bodom moze biti blizu prolaza dalje,te sigurno Mali nece toliko srljati danas.Tunis je odgrao 1-1 sa Angolom,dok je Mali rutinski pobjedio Mauritaniju sa 4-1.Po meni u prvih 45min meca necemo gledati golove,jer realno je da prvo poluvrijeme bude X.Ocekujem gust mec na malo golova,tip je dosta dobar,jer ipak Africke selekcije cesto igraju remi na poluvremenu,te ocekujem da i danas odigraju nerijeseno sto bi bilo logicno.Ocekujem da nece ni biti puno sansi za gol u prvom poluvremenu,jer ipak ovo je jedan izjednacen mec u kome nema favorita te samim tim logika mi nalze da igram 1pol X.

17:45 Torpedo Minsk-Neman 2 ( 2.10 ) +
Neman je sada odirao jako dobro 4-1-7 13 bodova imaju,a postigli su solidan broj golova,a prosjek je oko 1.0 golova da daju po mecu,sto je I ocekivano,jer ipak ovde par timova moze nesto da uradi,dok su drugi jako slabi.Trenutno se domacin nalazi na 16 poziciji na tabeli,a imaju 1-3-8 6 bodova te igra solidno, pobjede su ostvarili uglavnom sa slabijim rivalima,tako da to nije sada za neku pohvalu.Sobzirom da je gost veliki favorit ovde,onda se I ocekuje da oni vecinu meca prijete,te diktiraju tempo igre mogli bi ovde pobjediti I sa par golova vec u ranijoj fazi.Ovde domacin nema sta da trazi,ipak se zna kome je daleko potrebnija pobjeda,I ko je daleko kvalitetniji, sigurno da Neman moze da pobjedi,ovo je jako vazan mec ako ovde pobjede bice veoma blizu.Ocekujem dakle da gost dodje do pobjede,ipak je ovde sve na njihovoj strani sigurno da mogu da pobjede domace.

Author: admin