DNEVNA PONUDA (14.06.)

17:30 Raonic - Fucsovics (24.5+) VIŠE (1.80 )-

Miloš Raonić i Marton Fucsovics će vjerojatno odigrati meč sa minimalnim brojem brejk šansi,a mislim da će iste biti rijetkost.Tako da je ovdje vrlo realno da vidimo taj brejk u oba seta,a možda i u trećem ukoliko bude bilo potrebe da se igra.Raonić nije igrao tenis još od one američke turneje i dva mastersa,propustio je kompletnu sezonu na šljaci,ali se pripremio za sezonu na travi,tako da očekuje od sebe dosta na ovom turniru,posebno nakon ispadanja Alexandera Zvereva.Mislim da će on svoje servis gemove dobijati dosta lagano,a u prošlom meču protiv Tsonge ni jednom nije izgubio servis,iako je meč riješen tek nakon taj brejka trećeg seta.U prvom kolu Raonić je imao velikih problema protiv Popryna koji je imao velike šanse da dođe do pobjede,no ipak je Raonić uspio preokrenuti te doći do pobjede.Fucsovics je imao odličan meč protiv Munara u prvom kolu kojeg je dobio sa 2-0 u setovima,te je onda u drugom kolu slavio protiv Basilashvilija nakon sva tri odigrana seta,a u tom trećem dijelu igre spasio je nekoliko meč lopti.Fucsovics ima zaista dobar servis,tako da je za očekivati da dobije dosta laganih servis gemova.Granica je 24,5 gemova,tako da ne moraju biti dva taj brejka odigrana,ali teško da ćemo vidjeti baš tih 25 gemova.U svakom slučaju najbolje bi bilo da vidimo sva tri seta,a nije nerealno da se desi upravo nešto takvo.

12:30 Dandenong City-Green Gully 1  (2.10 )-
Ovo je mec 17 kola ocekuje nas zanimljiv rasplet danas,a za ocekivati je da domaci sastav Dandenonga bude blizi da pobejdi ovaj mec,neki se u to nebi slozili,ali ja ocekujem da oni po kvoti pobjede nalazi na poziciji broj 11 tako da su za sada dobri.Ove godine su igrali promjenjivo,dosta su golova znali primate u nekim mecevima,ali ipak od jacih rivala su primal I vise golova,dok se sa slabijim timovima I moze igrati sto se I ocekuje u ovom mecu.Gost se nalazi na poziciji broj 6 te je on dosta solidan,te ovde ocekuje pobjeda domaceg tima,sigurno da danas gost moze biti zadovoljan I sa jednim bodom.Nece biti lako igrati,ovde se igraju nesto brze akcije,ali I oni znaju da odigraju otvorenije meceve u napadu,ako ih krene mogao bi Dandenong da pobjedi ovaj mec bez nekih vecih problema.Kod kuce Dandenong je igrao 2-2-5 sto je solidno za njih,a neki bi rekli da je to solidan rezultat.Odavno vece interesovanje za ovaj mec nije bilo,tako da ocekujem veliki nalet Dandenonga u ovom mecu,moguce je da dobiju mec lakse nego inace.

Author: admin