TIPOMANIJA ANALIZE 03.06.

13:00 B 93 Copenhagen – VSK Arhus 1(1.50)/WIN

Moj prvi tip za sutra je mec Danske Divizije 2 izmedju B 93 Copenhagen i VSK Arhus.

Domacin ekipa koja se nalazi na 4 mestu na tabeli 3 kola pre kraja sezone.Imaju 9 pobeda,4 remija i 6 poraza uz gol razliku 37:27.Ekipa su koja kod kuce ima 6 pobeda na 9 odigranih meceva.Igraju solidno ove sezone i ekipa su koja je najopasnije posle kornera i prekida.Solidan napad imaju i sredinu terena takodje jedine rupe u ekipi su po bokovima.

Njihov protivnik dosta losija ekipa VSK Arhus.Oni su zavrsili ovu sezonu moze se reci posto su u zoni ispadanja i nemaju nikakvih sansi.Nalaze se na predposlednjem mestu tacnije 11 mestu sa skorom 4 pobede,4 remija i cak 11 poraza uz gol razliku 30:40.U gostima su primili 20 golova na 9 meceva i zablezili samo 1 pobedu.Poslednja 3 meca su im 3 poraza.Ekipa koja je losa na svim poljima terena i dosta losi u skoku u odbrani.

Ove dve ekipe su se sastale vec ove sezone gde je B 93 Copenhagen bio gost i slavio ubedljivo sa 3:0 i to su posao zavrsili jos na poluvremenu.Ocekujem i sutra slican rezultat i lagana 3 boda za domacine.

14:30 lbirex Niigata FC – DPMM 1/1(1.90)/WIN

Danas nas očekuje duel Albirexa i DPMM u okviru novog kola singapurske lige.
Albirex je za sada apsolutno dominantan u prvenstvu sa 10 pobjeda iz 10 utakmica i na putu je da osvoji treću uzastopnu titulu prvaka.Na svom Jurong East stadionu imaju fascinantan niz od 32 pobjede.Igraju vrlo organizovano i svaku utakmicu shvataju ozbiljno što očigledno daje rezultate.
DPMM igra dosta promjenljivo ove sezone i pitanje je koliko će oni moći da se suprostave japanskom timu na njihovom stadionu.U gostima su za sada zabilježili jednu pobjedu na pet mečeva.U proteklim utakmicama su se mučili sa realizacijom, i ako to bude slučaj sutra mogli bi biti surovo kažnjeni.
U prvom meču ove sezone Albirex je slavio pobjedu pd 2:0.
Sve u svemu mislim da je Albirex dosta kvalitetniji tim i da može osigurati pobjedu već u prvom poluvremenu.